You are currently viewing Sağlık Sigortanızı İnternetten Almalısınız Neden mi?

Sağlık Sigortanızı İnternetten Almalısınız Neden mi?

  • Post author:
  • Post category:Blog
  • Reading time:4 mins read

İnternetten sağlık sigortası almanın faydalarını hala bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. İşinizi kolaylaştıracak, size para tasarrufu yaptıracak ve en iyi sağlık sigortası teklifini almak konusunda faydalar sağlayacak bu dünyayla tanışmaya hazır olun.

En son 4.5G internet teknolojisinin piyasaya çıkması ile internet kullanımı ülkemizde de dünyada olduğu gibi bir hayli artmış durumda. Manav, üst-baş, ev eşyası veya araç gereç alışverişi yapmak istiyorsanız ya da bir profesyonelin hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, internet her türlü ihtiyaç için kullanabileceğiniz bir araç.

Çevrimiçi satışların yükselen popülaritesi bir yana, bazılarımız hala çevrimiçi platforma tam olarak aşina olamıyoruz. Bu çekingenlik, internetten sağlık sigortası almanın faydalarını bilmediğimizden dolayı oluyor. İşte internetten sağlık sigortası satın almanın size kazandıracakları;

Daha düşük primli sağlık sigortası tekliflerine ulaşabilirsiniz.

İnternetten sağlık sigortası almanın İlk ve en çekici avantajı, sağlık sigortasını internet üzerinden satın aldığınızda gelen düşük prim fırsatıdır. Sigortacılar planlarını internetten sattıkları zaman, iş gücü azalmış olur. Başvurularınız internet üzerinden olduğu zaman evrak ve posta maliyetleri de azalır. Bu iki faktör, primi azaltır ve düşük prim ücretlerinden yararlanmanızı sağlar. Online sağlık sigortası teklifi alarak en ucuz sağlık sigortasını tespit edebilirsiniz.

Sağlık sigortası şirketlerini karşılaştırma imkanı elde edersiniz.

İnternetten sağlık sigortası karşılaştırma siteleri sayesinde, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hangi sağlık sigortasının size en uygun olduğunu bulabilmeniz çok daha kolaydır. Hem istediğiniz sigorta özelliklerini seçebilir, hem de en düşük primli olan poliçenin hangisi olduğunu görebilirsiniz.

Zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Evinizde veya ofisinizde oturup masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızdan bir sigorta planı satın almak ne kadar güzel değil mi? Şirket acentelerini ziyaret etmek veya saha elemanının kapınıza gelmesini beklemekle uğraşmıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızı açmak. Kolay ve direkt olarak, birkaç dakika içerisinde satın alma işlemine geçebilirsiniz. İnternet de bu yüzden popüler değil mi zaten? Hayatımızı kolaylaştırdığı için.

Satış öncesi ve sonrası hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sadece satın almak değil, satış öncesi ve sonrası hizmetlerden yararlanmak da bir o kadar kolay. Sigorta şirketleri, planı satın almadan önce yararlanabileceğiniz bir prim hesaplama sistemi sunarlar. Planın detayları, kolayca araştırmanız için tümüyle gözünüzün önündedir ve ayrıca her türlü ihtiyacınız için o an destek ve yardım alabileceğiniz canlı bir sohbet sistemi bile vardır. Satış sonrası hizmetler için de şirketler internet üzerinden prim faturaları veya poliçenizin kopyasını gönderir ve prim yenileme hatırlatmalarını sağlar.

Türkiye’nin her noktasından acentenize ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi satışın en güzel yanı da bu. Sigortacının acentesinin nerede olduğu umrunuzda olmamalı çünkü bu ofisi sanal olarak ziyaret edebilmelisiniz. Ayrıca bu planı isterseniz bir internet kafeden ya da bir restoran köşesinden bile satın alabildiğiniz için coğrafi tüm sınırlandırmalar da ortadan kalkmış oluyor.

Whatsapp ile acenteniz avucunuzun içinde.

Evinizde, iş yerinizde, yada günün herhangi bir saatinde nerede olursanız olun whatsapp üzerinden acentenize, müşteri temsilcinize ulaşıp poliçeniz hakkındaki detayları sorabilirsiniz. Hem hızlı hemde güvenli doğru bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Vakit ayırıp acenteye gidip poliçe yaptırma devri sona erdi. Whatsapp üzerinden gece gündüz anında poliçenizi yaptırıp hemen kullanabiliyorsunuz.

İnternetten Sağlık Sigortası Almanın Avantajları

İnternetten sağlık sigortası satın almak, birçok kişi için birbirinden farklı avantajlara sahiptir. Elverişlidir, güvenlidir ve en önemlisi hem para, hem de zaman tasarrufu sağlar. Sizde bu kolaylığı avantaja çevirmek istiyorsanız, yandaki yeşil renkli Whatsappla konuş butonuna basarak bizimle iletişime geçin.

Sevgi ve mutlulukla.