Tekne Sigortası ile ticari amaçla veya özel amaçlı kullanılan gezinti tekneleri; denizde, karada, çekek yerinde her türlü risklere karşı teminat altına alınmaktadır.

Neden Tekne Sigortası Almalıyım?

Tekne sigortası ile sadece tekneniz değil; makine, teknenin botları, aygıtları ve donanımlarını da güvence altına almış olacaksınız.

Tekneniz sadece denizlere açılmışken değil; yola çıkma esnasında ya da yolculuğunu tamamladıktan sonra sökme, genel bakım, montaj gibi işlemler yapılırken oluşabilecek zararlar da Gezinti Teknesi (Yat) Sigortası ile teminat altına alınır.

Taşıma ve denize indirmeden çekek yerinde yaşanan sorunlara, denize açıldığınızda karşılaşabileceğiniz sorunlardan doğal afetlere kadar her türlü istenmeyen kaza ve hasar durumlarına kadar tekneniz Tekne Sigortası ile güvence altında. Deniz risklerine ek olarak, yangın, korsanlık, hırsızlık, doğal afetler, 3.şahıslara karşı sorumluluk, kişisel eşya, çevre kirliliği gibi birçok ek teminatla güvence altına alıp yelken basmanın ve eşsiz güzellikteki koyların keyfini sürmek size kalıyor.

Tekne Sigortası Teklifi Nasıl Alabilirim?

Aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterli. Detaylar konusunda talebiniz bize ulaştıktan hemen sonra sizi bilgilendireceğiz.